Jedáleň CITY GASTRO

Fňuk! Ľutujeme, ale na tento deň nie sú momentálne žiadne jedálne lístky.

Informácie o jedálni Jedalen-eat-and-meet

Lokalita

Euba - Dolnozemská č. 1

Otváracie hodiny

Pondelok:10:30-18:00
Utorok:10:30-18:00
Streda:10:30-18:00
Štvrtok:10:30-18:00
Piatok:10:30-14:00
Sobota:11:00-13:00
Nedeľa:zatvorené

Popis

Platbu za jedlo je možné realizovať elektronicky, prostredníctvom ISIC karty cez stravovací systém CardPay, na základe zálohovej platby v hotovosti v pokladni ŠJ EU v Bratislave na Dolnozemskej ceste 1, alebo elektronickým bankovým prevodom. Peniaze na stravovanie vkladané prostredníctvom elektronického bankového prevodu - internet banking sú pripísané na stravovací účet až do 3 dní, teda nie okamžite.

Denne menu: 2 mäsité jedlá, 2 bezmäsité jedlá, 1 kombinovaný zeleninový / cestovinový tanier - delená strava. Z každého druhu jedla (okrem zeleninového taniera) budú porcie aj na voľný odber. Odporúčame však každému zákazníkovi, aby si vybrané jedlo vopred objednal, aby sme sa tak vyhli zbytočným komplikáciám. Počet jedál na voľno nie je garantovaný!

Komentáre

Naspat Naspäť na prehľad jedální

Webová stránka

jedalen.euba.sk/

O projekte Pohar
HladnýŠtudent.sk je web pre všetkých hladných študentov, ktorí si chcú vybrať tie najlepšie jedlá na stravovanie. Projekt obsahuje jedálne lístky všetkých významných študentských jedální na Ekonomickej univerzite, na Mlynoch a v budúcnosti pribudnú jedálne aj z iných oblastí.